Cincinnati genialnie trolluje UCF po zdenerwowaniu żartem Disneya

Cincinnati zdenerwowany nr 18/19 UCF w piątek wieczorem w domu, 27-24, ale konto na Twitterze Bearcats zakończyło noc podobnie ogromną wygraną, mistrzowsko trollując Rycerzy.

UCF miało lekką przewagę 16-13 pod koniec trzeciej kwarty, dopóki rozgrywający Dillon Gabriel nie rzucił drugiego z trzech całkowitych przechwytów, który został zwrócony za szóstkę, dając Cincinnati prowadzenie, którego nigdy nie zrezygnował.

niesamowita seria zwycięstw rycerzy w sezonie regularnym zakończyła się kilka tygodni temu dzięki Pittowi, ale Bearcats przerwali kilka innych serii piątkową wygraną.

z wyjątkiem gier o tytuł konferencji, UCF miało przerwaną passę wygranych konferencji w 17 meczach, która była najdłuższa w FBS, zgodnie ze statystykami i informacjami ESPN. Knights zdobyli również co najmniej 30 punktów w 31 meczach z rzędu, co było najdłuższą passą ze wszystkich głównych drużyn uniwersyteckich od 1936 roku, i to oczywiście również się skończyło.

po tym, jak Cincinnati się zdenerwowała, napisała ten filmik:

jest tu tyle do rozpakowania w tej niesamowitej robocie trolla. Po pierwsze, podpis: na pewno fani Knights, którzy natkną się na ten tweet, będą wściekli, że zostaną nazwani Central Florida, a nie UCF.

No To jest dowcip Disneya. Cincinnati sfałszował wstęp do wszystkich filmów Disneya-na pewno wiesz, który z nich gra, Gdy chcesz na gwiazdę z fajerwerkami i strzał z zamku Kopciuszka-z pewnością z wielu powodów. UCF znajduje się w Orlando, gdzie znajduje się również magiczne królestwo w Walt Disney World Resort. Zamek jest niewątpliwą ikoną.

ale pamiętaj też, że kiedy Rycerze ogłosili się prawdziwymi mistrzami kraju po ich idealnym sezonie 13-0 2017-kiedy byli również ignorowani przez Komisję playoffów College Football — mieli paradę w Disney, aby uczcić swój sezon.

i na koniec Trolling Cincinnati, który czyta:” nie podoba Ci się to ” klasyczną czcionką Disneya.